NAŠE SLUŽBY

Degustace

Program degustací pro veřejnost naleznete v sekci DEGUSTACE.

Privátní degustace vám připravíme zcela dle vašich přání, aniž by jste se museli o cokoli starat. Stačí se o tématu poradit s Petrem Slámou, pozvat přátelé a očekávat vytoužený zážitek.


Privátní stolování

Rezervaci pro privátní stolování u jednoho stolu přijímáme od 2 do 15 osob s možností využití celého prostoru se sezením až pro 23 osob. 

Ať už se jedná o jakýkoliv počet osob, v jeden čas přijímáme pouze jednu rezervaci - vaše soukromí je pro nás primární.

Snídaně s lanýži, lehké, pracovní obědy nebo specializované večeře - jsme tu pro vás celý den, vždy dle vašich potřeb a rezervací. Menu vám zašleme k náhledu předem a přizpůsobíme se konkrétním požadavkům.

Náš archiv je plný krásných francouzských vín, která pro vás rádi vybereme a připravíme k dané příležitosti nebo pokrmu. Popřípadě zajistíme jiná vína, která se momentálně v našem archivu nenachází. 

Cena privátního stolování se odvozuje od skutečné konzumace - k účtu nepřidáváme pronájem soukromého salonu.


Soukromé a firemní akce

Oslavy, hostiny, večírky, teambuildingové akce, valné hromady, firemní obědy - cokoliv vás napadne, vše zařídíme. Preferujete servírované menu nebo rautové občerstvení? Je to vždy jen na vás.


Víkendové obědy v rodinném kruhu

Jsme tu pro vás i o víkendu! Máte chuť na kachničku se zelím nebo vybranější pokrmy!? Sára Hrstková podle vašich preferencí připraví obědové menu včetně vinného párování. Zapomeňte vařečku v šuplíku a nechte sebe a svoji rodinu rozmazlovat v krásném stylovém prostředí.


Vína z vašeho archívu

Pokud máte ve svém sklepě vinné poklady a nevíte, kdy a s kým je otevřít, přineste je k nám. My vám je rádi připravíme a naservírujeme s výkladem. Popřípadě si u nás můžete užít řízenou degustaci sestavenou z vašich vín s využitím odbornosti našeho sommeliéra Petra Slámy.


Vinný obchod

Do České republiky se dováží mnoho vín. Jak si ale vybrat to správné? V tom rádi pomůžeme. Provází nás 20 let pilné práce v hodnocení a studiu nejen francouzský vín. Potřebujete víno pro dobrou náladu, k večeři, nebo něco vyjímečného do svého sklípku? Rádi vybereme, nabídneme a dodáme.


Škola francouzských vín a gastronomie

Chcete zdokonalit sebe, své přátele nebo své zaměstnance ve znalostech francouzské gastronomie? Nabízíme odborné školení, kde získáte přehled o francouzských vinných regionech, o párování vín s gastronomií a patřičném servisu a stolování.

Zarezervujte si nás

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.